Filmy Online | Seriale Online - Oglądaj całe filmy i seriale bez limitów. Za darmo! - thegrapebunch.com مشاهدة المزيد من المواضيع المختارة | 1x09 The Detail | Le petit grille-pain courageux TELECHARGEMENT GRATUITNAJNOWSZE FILMY ONLINE

9911 Zobacz wszystkie

Uwikłani / Savage Grace

(2007)
Film, który powstał na podstawie powieści Natalie Robins i Stevena M. L. Aronsona pokazuje prawdziwą, choć niezwykłą, historię Barbary Daly (Julianne Moore). Wżeniła się ona w klasę wyższą, poślubiając dziedzica fortuny twórców bakelitu, Brooksa Baekelanda. Piękna i charyzmatyczna kobieta zupełnie nie pasowała do powściągliwego męża, a narodziny ich jedynego potomka, Tony'ego, zachwiały jeszcze bardziej podstawami niestabilnego i burzliwego małżeństwa. Czując odrzucenie ojca, chłopiec zbliżał się do równie osamotnionej matki, a relacje tych dwojga z czasem stawały się coraz bardziej skomplikowane i kontrowersyjne.
Dramat

[lektor 480p]

3/10

2

257

Łowcy czasu / Timestalkers

(1987)
Przeszłość, teraźniejszość i przyszłość nie są oddzielnymi, zamkniętymi rozdziałami. Człowiek może dowolnie przekraczać granice czasu. Jeśli wie jak. Doktor Joseph Cole (Klaus Kinski) zgłębił tajemnicę podróżowania w czasie. Wyruszył w podróż ze zbrodniczym zamiarem. Chce zmienić przeszłość tak, aby nie wydarzyło się to, co już się wydarzyło. Czy można odwrócić bieg czasu? Czy Georgia (Lauren Hutton) i Scott (William Devane) na zawsze zostaną na pograniczu, gdzie przyszłość styka się z przeszłością?
Dramat, Sci-Fi

[lektor 720p]

0/10

2

167

Opowieści kanterberyjskie / I racconti di Canterbury

(1972)
Film oparty na niewielkim poemcie ojca poezji angielskiej, pełnym realistycznych obserwacji czternastowiecznej Anglii i humoru. Pier Paolo Pasolini wybrał tylko osiem nowel - wesołą historyjkę o żakach uwodzących żonę i córkę młynarza, historię o podłym życiu złego mnicha, o starym królu... Film szokował wizualną dosłownością, brutalnością scen erotycznych i fizjologicznych, za co często zdejmowany był z ekranów. Ale to cały kunszt sztuki mistrza Piera Paolo Pasoliniego.
Komedia, Dramat

[lektor 480p]

0/10

2

160

Miłość to nie żart / Funny About Love

(1990)
Kiedy Gene Wilder mówi Miłość to nie żart, trudno mu wierzyć. Wilder, gwiazda Czystego szaleństwa i Nic nie widziałem, nic nie słyszałem oraz innych popularnych komedii, dołącza do Christine Lahti i Mary Stuart Masterson w tej miejscami czułej, miejscami zaś zakręconej komedii w reżyserii Leonarda Nimoya (Trzech mężczyzn i dziecko). Historia koncentruje się na Duffym Bergmanie (Wilder), znanym rysowniku komiksów, którego zegar biologiczny odezwał się w momencie... kryzysu wieku średniego. Duffy chce zostać ojcem. A skoro nie udaje się mu tego osiągnąć w małżeństwie, Duffy wyrusza na zabawne poszukiwanie innego sposobu.
Komedia, Dramat, Romans

[lektor 480p]

0/10

2

191

 

NAJNOWSZE SERIALE ONLINE

976 Zobacz wszystkie