Downward Dog | Oktoberfest The official App Die kostenlose App Oktoberfest The official informiert Besucher der Wiesn | Shokugeki no Soma 36


NAJNOWSZE FILMY ONLINE

10422 Zobacz wszystkie

Anonymous Zombie / Anonymous Zombie

(2018)
Grupa uzależnionych uczestniczy w programie rehabilitacji w odizolowanej farmie, aby zrelaksować się. Niestety, farma jest zarażona przez zombie...

[eng 360p]

0/10

2

59

Naga Normandia / Normandie nue

(2018)
Urocze miasteczko Mele-sur-Sarthe w Normandii przeżywa prawdziwy kryzys. Import zagranicznych towarów sprawia, że ceny wyrobów spadają, a kolejnym rolnikom grozi bankructwo. W tej sytuacji burmistrz Georges Balbuzard robi wszystko, by nagłośnić sprawę w krajowych mediach. Problem w tym, że kłopoty małego Mele-sur-Sarthe nie interesują dosłownie nikogo. Sytuacja wydaje się beznadziejna, aż do dnia, gdy do wioski przybywa słynny amerykański fotograf – Newman.
Dramat, Komedia

[lektor 480p]

0/10

2

105

Pandorum / Pandorum

(2009)
Dwóch astronautów budzi się z hibernacji na opuszczonym statku kosmicznym. Są zdezorientowani i przerażeni. Nie pamiętają, na czym polegała ich misja, nie wiedzą, co spowodowało nagłe przebudzenie, i, co gorsza, gdzie podziało się 60 tysięcy pasażerów towarzyszących im w podróży. Prócz bicia własnych serc słyszą jedynie dudnienie dochodzące z głębi statku. Porucznik Payton (Dennis Quaid) pozostaje przy radiostacji w nadziei na nawiązanie jakiegokolwiek kontaktu, kapitan Bower (Ben Foster) kieruje się w głąb statku. Wkrótce odkrywa śmiertelny sekret, skrywany przez metalowego potwora, na którym się znajdują.
Akcja, Horror, Tajemnica, Thriller

[lektor 720p]

0/10

2

66

Legal Action / Legal Action

(2018)
Teksański prawnik Casey McKay udaje się do wiejskiego miasteczka Cherokee Hills, gdzie niechętnie zgadza się bronić swego niegodnego byłego szwagra, oskarżonego o morderstwo.
Akcja, Western

[eng 480p]

0/10

2

71

Between Worlds / Between Worlds

(2018)
Joe, kierowca ciężarówki, którego dręczą wspomnienia martwej żony i dziecka, poznaje Julie, uzdolnioną spirytualnie kobietę, która jest zdesperowana, by odzyskać utraconą duszę swojej znajdującej się w śpiączce córki, Billie. Jednak duch zmarłej żony Joego, Mary, okazuje się silniejszy i opętuje ciało młodej kobiety. Zjawa jest zdeterminowana, by załatwić swoje sprawy wśród żywych.
Akcja, Tajemnica, Thriller

[eng 360p]

7/10

2

118

 

NAJNOWSZE SERIALE ONLINE

976 Zobacz wszystkie